Диск зациркуларна пила, 165x1,4x16mm, 24T, PREMIUM

Диск зациркуларна пила, 165x1,4x16mm, 24T, PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8891822A
EAN: 8595126987028
Достапност: На залиха
399 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Диск зациркуларна пила, 165x1,4x16mm, 24T, PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...