Циркуларна пила, 185mm, 1400W, PREMIUM

Циркуларна пила, 185mm, 1400W, PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8893006
EAN: 8595126985673
Достапност: На залиха
5,490 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1400W, брзина 4500 / мин, диск 185x1,4x20mm, SK 1,8mm, 24T, наклон на сечењето 0-45 °,
наклон на сечење 90 ° / 45 °, длабина на сечење 63 / 42мм, маса 4,1 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Циркуларна пила, 185mm, 1400W, PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...