Пластичен пиштол за силикон, должина 225мм, силикон 225/310мм, CRAFT

Пластичен пиштол за силикон, должина 225мм, силикон 225/310мм, CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 945101
EAN: 8595126987042
Достапност: На залиха
219 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Пластичен пиштол за силикон, должина 225мм, силикон 225/310мм, CRAFT?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...