Клешто со закривен врв, 160мм, PREMIUM

Клешто со закривен врв, 160мм, PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8813185
EAN: 8595126985109
Достапност: На залиха
259 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Клешто со закривен врв, 160мм, PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...