Акумулаторски ударен клуч, батерија SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh

Акумулаторски ударен клуч, батерија SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8791810
EAN: 8595126985482
Достапност: На залиха
7.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ:батерија 20V Li-јон, капацитет на батеријата 2000mAh,брзина 0-2200 / мин, број на удари 0-3300 / мин.
максимален вртежен момент 250Nm, тежина со батерија 1,5 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторски ударен клуч, батерија SHARE20V, 250Nm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...