Акумулаторска аголна брусилка, SHARE20V, 125mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh

Акумулаторска аголна брусилка, SHARE20V, 125mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8791840
EAN: 8595126985543
Достапност: На залиха
8.490 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ:батерија 20V Li-јон,капацитет на батеријата 2000mAh, дијаметар на диск 125мм,
брзина 8500 / мин, полнење на батеријата приближно 55 мин, тежина со батерија 2 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторска аголна брусилка, SHARE20V, 125mm, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...