Циркуларна пила, 185mm, 1600W, EXTOL INDUSTRIAL

Циркуларна пила, 185mm, 1600W,  EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8793000
EAN: 8595126985659
Достапност: На залиха
6.290 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: напон / фреквенција 230V / 50Hz, потрошувачка на енергија 1600W, брзина 5000 / мин
диск 185х2х20мм, СК 2,8мм, 36Т, агол на сечењето 0-45 °, длабина на сечење 90 ° / 45 ° - 65 / 45мм, маса 4,6 кг
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Циркуларна пила, 185mm, 1600W, EXTOL INDUSTRIAL?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...