Лист за електрична сабјаста пила, сет 3пар, 150x19x0,9mm, Bi-metal

Лист за електрична сабјаста пила, сет 3пар, 150x19x0,9mm, Bi-metal
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8806204
EAN: 8595126984850
Достапност: На залиха
249 ден.
Количина: Додади во кошничка
КАРАКТЕРИСТИКИ
употреба: за чист рез во потенки метални лимови со дебелина до 3мм, метални профили и цевки дебели до 80мм
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Лист за електрична сабјаста пила, сет 3пар, 150x19x0,9mm, Bi-metal?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...