Мини клешта за арматура, 200мм, EXTOL PREMIUM

Мини клешта за арматура, 200мм, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8813408
EAN: 8595126989510
Достапност: На залиха
690 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Мини клешта за арматура, 200мм, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...