Жица за тример, ѕвездаст профил, 2,4mm, 75m, PA66, EXTOL PREMIUM

Жица за тример, ѕвездаст профил, 2,4mm, 75m, PA66, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8870928
EAN: 859512699060
Достапност: На залиха
349 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: дебелина на жица 2,4 мм,должина 75 м, материјал ПА66
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Жица за тример, ѕвездаст профил, 2,4mm, 75m, PA66, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...