Сет од акумулаторски алати во торба, 7пар. х2 батерии SHARE20V, EXTOL PREMIUM

Сет од акумулаторски алати во торба, 7пар. х2 батерии SHARE20V, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8898314
EAN: 8595126990523
Достапност: На залиха
13.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
комплетот вклучува: Акумулаторска штрафилица 8891805, аку. аголна брусилка 8891841, аку. пила 8891821, 
аку. екцентрична брусилка 8891847, 2x 2000mAh батерија 8891881 и полнач 8891891
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Сет од акумулаторски алати во торба, 7пар. х2 батерии SHARE20V, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...