Челна широкоаголна лампа со магнет, 300lm, 5W COB LED

Pre-Order Челна широкоаголна лампа со магнет, 300lm, 5W COB LED
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43109
EAN: 8595126989626
Достапност: Pre-Order
379 ден.
Количина: Pre-Order
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ
Челната лампа е наменета за употреба таму каде што е погодно да се има светло со широк агол
но со помал светлосен сноп, лампата ви овозможува да го прилагодите правецот на светлото по потреба,  
може лесно да се отстрани од лентата и да се закачи на метални површини со вградени магнети
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Челна широкоаголна лампа со магнет, 300lm, 5W COB LED?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...