Сет насадни клучеви 65пар, 1/4", 1/2", CrV, EXTOL PREMIUM

Сет насадни клучеви 65пар, 1/4", 1/2", CrV, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8818370
EAN: 8595126959964
Достапност: На залиха
4,980 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Материјал CrV крцкалки  1/4 "(45заби) и 1/2" (45заби), насадни клучеви 1/4 "4-4,5-5-5,5-6-7-8-9 -10-11-12-13mm, E4-5-6-7-8-10 1/2 "14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-27-30 -32mm, насадни одвртувачи  L 38 mm S4-5,5-7mm, PH1-2-3, H3-4-5-6mm, T8-10-15-20-25-27-30-40, клуч за свеќица 1/2 "16-21 mm, продолжеток 1/4" 50mm, 1/2 "125-250 mm адаптер со отвор: 1/2", 3/8, продолжеток  1/4" универзален кардан 1/4 ", 1/2 "Hex: 1/4" 1,5-2-2,5 mm.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Сет насадни клучеви 65пар, 1/4", 1/2", CrV, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...