Сет насадни клучеви 45пар, 1/4", CrV, EXTOL PREMIUM

-15% Сет насадни клучеви 45пар, 1/4", CrV, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8818360
EAN: 8595126959940
Достапност: На залиха
1,890 ден. 1,599 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: материјал: CrV рачка со крцкало 1/4 "(45заби), насадни клучеви: 1/4" 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm, продолжени насадни клучеви: 1 / 4 "F 6-7-8-10-11-12-13 mm продолжеток 1/4" 50-100 mm вратило: 1/4 ", универзална спојка 1/4" адаптер, битови: 1/4 ", шрафцигер 1/4 "

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Сет насадни клучеви 45пар, 1/4", CrV, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...