Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Попусти

Прикажи:
Сортирање По:
Серија на дијамантски дискови за сечење со висок квалитет за професионална ..
317 ден. 290 ден.
Градинарски ножици за гранки,400мм
38000
-20%
Главните технички параметри: 400мм,за сечење гранки до 30мм,материјал: нерѓосувачки челик, најлон ..
799 ден. 639 ден.
Ударна дупчалка 550W, EXTOL CRAFT
401163
-21% Нема Залиха
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајќи, ѕидови и порозен бетон. Г..
2,270 ден. 1,790 ден.
Ударна дупчалка, 1100W, EXTOL CRAFT
401190
-15% Нема Залиха
Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајчи и ѕидови и порозен бетон. ..
3,139 ден. 2,668 ден.
Мала линеарна брусилка со комплет продолжетоци, наменета е за гравирање, прецизна обработка на дрво,..
1,990 ден. 1,739 ден.
Мала домашна пумпа за вода-хидрофор, за чиста вода. Наменета е за зголемување на притисокот на водат..
12,790 ден. 10,890 ден.
Наменета за разни употреби во градина, викендичка и мала градба. Може да се користи за  наводну..
6,990 ден. 5,590 ден.
Практичен сет од хоби  класа кој содржи акумулаторски одвртувач и 45пар рачен алат кој ќе ви се..
4,690 ден. 3,999 ден.
LED светилка, 8W, E27, осветленост 640L, EXTOL LIGHT
43000
-42%
Главни технички параметри: 8W опис: навој E27, осветленост 640lm (одговара на 50W класична сија..
849 ден. 490 ден.
Светилка  600lm CREE XML T6, zoom
43154
-20%
Главни технички параметри: домет 150m, 2 режими на светло: 100% и 30%, заштита од вода IP54, 3xC 1.5..
1,199 ден. 959 ден.
Рефлектор LED, 2600lm
43203
-10%
LED светлината на рефлекторите е извор на пријатна бела светлина која одговара на квалитетот на днев..
2,990 ден. 2,690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...