Ресетирај
Достапност
Брендови

Абразивни Материјали

Абразивни Материјали
Прикажи:
Подреди по:
Шрафцигер со Т рачка, со 2 двострани продолжетоци 1/4 "x 150mm, (-) 6mm, PH 1-2, PZ2
8819150
Нема Залиха
Должина на продолжетоци 150mm, профил 1/4", изработени од висококвалитетен челик S2. Може да се..
199 ден.
Loading...
Loading...
Loading...