Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Еластични Јажиња и Затезни Ленти

Еластични Јажиња и Затезни Ленти
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 5m x 25mm, max.500kg, сила на оптегнување 500daN,  материјал: PES Po..
349 ден.
Главни технички параметри: 5m x 25mm, сет 2пар. max.800kg опис: сила на оптегнување LC: 800dakN, нор..
739 ден.
Главни техички параметри: материјал PES(Полиестер),димензии 6m x 50mm, max. тежина 4000kg станд..
1.250 ден.
Главни технички параметри: челични куки на краевите, 4m x 50mm, max. влечна сила 2800kg, матери..
490 ден.
Ремен за затегање, со крцкало, 5m x 25mm, max. 500kg, EXTOL CRAFT
96700
Нема Залиха
Главни технички параметри: 5m x 25mm, max.500kg, сила на оптегнување 500daN,  материјал: PES Po..
Прашај за Цена
Ремен за затегање товар, 10m x 50mm, max. 4000kg, EXTOL PREMIUM
8861155
Нема Залиха
Главни технички параметри: материјал PES(Полиестер), димензии 10m x 50mm, max. тежина 4000kg, сила н..
1.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...