Стега F - столарска, 500x120mm, EXTOL PREMIUM

Стега F - столарска, 500x120mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815075
EAN: 8595126945639
Достапност: На залиха
1.150 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри:  шина водилка од зајакнат челик заради стабилно и силно стегање, површинска заштита од корозија, дршка од буково дрво, димензии 500x120mm

Loading...
Loading...
Loading...