Стега F - столарска, 500x120mm, EXTOL PREMIUM

Стега F - столарска, 500x120mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8815075
EAN: 8595126945639
Достапност: На залиха
890 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри:  шина водилка од зајакнат челик заради стабилно и силно стегање, површинска заштита од корозија, дршка од буково дрво, димензии 500x120mm

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Стега F - столарска, 500x120mm, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...