Длето со букова дршка, 25mm, должина 280mm, EXTOL PREMIUM

Длето со букова дршка, 25mm, должина 280mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8812325
EAN: 8595126950312
Достапност: На залиха
319 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 25mm, должина 280mm материјал:CrV

Loading...
Loading...
Loading...