Длето со букова дршка, 25mm, должина 280mm, EXTOL PREMIUM

Длето со букова дршка, 25mm, должина 280mm, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8812325
EAN: 8595126950312
Достапност: На залиха
319 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 25mm, должина 280mm материјал:CrV

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Длето со букова дршка, 25mm, должина 280mm, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...