Дијамантски диск за сечење Turbo Fast Cut, 150x22.2mm, суво и мокро сечење, EXTOL INDUSTRIAL

-25% Дијамантски диск за сечење Turbo Fast Cut, 150x22.2mm, суво и мокро сечење, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8703003
EAN: 8595126953818
Достапност: На залиха
2.645 ден. 1.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Технички параметри: 150x22.2mm опис: суво и влажно сечење, max. длабочина на рез 40mm, ширина на сегмент 2,2mm

Loading...
Loading...
Loading...