Клешта за нитни со навој M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, 390mm FORTUM

Клешта за нитни со навој M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, 390mm FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770635
EAN: 8595126981637
Достапност: На залиха
4.690 ден.
Количина: Додади во кошничка

Технички параметри: Должина 390 mm Опис: нитни со навој димензии M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12 За алуминиум, месинг, челик, нерѓосувачки челик. Материјал: CrMoV

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Клешта за нитни со навој M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12, 390mm FORTUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...