Компресор за автомобил 12V, 6,9bar, приклучок на запалка за цигари, EXTOL PREMIUM

-14%  Компресор за автомобил 12V, 6,9bar, приклучок на запалка за цигари, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8864000
Model: CC 120
EAN: 8595126970808
Достапност: На залиха
2.199 ден. 1.890 ден.
Количина: Додади во кошничка

технички параметри: црево 1m, кабел 12V DC приклучок за запалка за цигари, 2,9m

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Компресор за автомобил 12V, 6,9bar, приклучок на запалка за цигари, EXTOL PREMIUM?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...