Авто компресор 12V, со прибор, 10,3bar, 2,9m кабел, 4,5m спирално црево, EXTOL PREMIUM, CC 160

-17% Авто компресор 12V, со прибор, 10,3bar, 2,9m кабел, 4,5m спирално црево,  EXTOL PREMIUM, CC 160
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8864001
Model: CC 160
EAN: 8595126970679
Достапност: На залиха
3.349 ден. 2.790 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: 12V, 2,9m кабел, 4,5m спирално црево, метално тело

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Авто компресор 12V, со прибор, 10,3bar, 2,9m кабел, 4,5m спирално црево, EXTOL PREMIUM, CC 160?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...