Волнена навлака за полирање, ∅180mm, со лепенка, EXTOL PREMIUM

-10% Волнена навлака за полирање, ∅180mm, со лепенка, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8892500B
EAN: 8595126967211
Достапност: На залиха
390 ден. 351 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: од волна, со лепенка (велкро)

Loading...
Loading...
Loading...