Диск за полирање сунѓер, T20, бел, ∅150x30mm, Velcro

-10% Диск за полирање сунѓер, T20, бел, ∅150x30mm, Velcro
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803542
EAN: 8595126974608
Достапност: На залиха
329 ден. 296 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: T20, бел, ∅150x30mm, Velcro

Loading...
Loading...
Loading...