Диск за полирање сунѓер, T40, портокалов, ∅150x30mm, Velcro

-10% Диск за полирање сунѓер, T40, портокалов, ∅150x30mm, Velcro
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803544
EAN: 8595126974615
Достапност: На залиха
469 ден. 422 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: T40, портокалов, ∅150x30mm, Velcro

Loading...
Loading...
Loading...