Акумулаторска пила со синџир за гранки, 2,65m, 18V Li-ion, 1500mAh

-17% Акумулаторска пила со синџир за гранки, 2,65m, 18V Li-ion, 1500mAh
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8895640
EAN: 8595126976763
Достапност: На залиха
8.390 ден. 6.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: Батерија: Li- ion 18V, капацитет на батерија 1500mAh, должина на мач 24cm, синџир OREGON®  080NDEA318,брзина на синџир 4m/sec, резервоар за масло: 80ml, тежина со батерија: 3.1 kg, со продолжена рачка 3,7кг.

 

Loading...
Loading...
Loading...