Катанец металик, 60mm со 3 клуча

Катанец металик, 60mm со 3 клуча
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8857406
EAN: 8595126977883
Достапност: На залиха
239 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: пониклован мат финиш, со 3 клуча

Loading...
Loading...
Loading...