Катанец металик, 60mm со 3 клуча

Катанец металик, 60mm со 3 клуча
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8857406
EAN: 8595126977883
Достапност: На залиха
239 ден.
Количина: Додади во кошничка

Главни технички параметри: пониклован мат финиш, со 3 клуча

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Катанец металик, 60mm со 3 клуча?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...