Полнач на батерии AAA / AA, NiMh / NiCd, 4 слотови

-17% Полнач на батерии AAA / AA, NiMh / NiCd, 4 слотови
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 42080
EAN: 8595126980678
Достапност: На залиха
1.190 ден. 990 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Полнач на батерии AAA / AA, NiMh / NiCd, 4 слотови?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...