Акумулаторски ударен клуч, без четкици, 18V Li-ion, 2x4000mAh, 260Nm

-10% Акумулаторски ударен клуч, без четкици, 18V Li-ion, 2x4000mAh, 260Nm
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8791255
EAN: 8595126980135
Достапност: На залиха
9.990 ден. 8.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Батерија  18V Li-ion (2x), капацитет 4000mAh, брзина 0-2600rpm, број на удари 0-3400rpm, max  сила на удар I. II. 120Nm, насока на вртење лево - десно L/R, прифат 1/2, време на полнење на батерија 100min, во куфер, тежина 1,7kg. 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Акумулаторски ударен клуч, без четкици, 18V Li-ion, 2x4000mAh, 260Nm ?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...