Ласерско метро 40м, во комбинација со метро лента 5m, 19mm, автостоп

-17% Ласерско метро 40м, во комбинација со метро лента 5m, 19mm, автостоп
Бренд: FORTUM
Код: 4780275
EAN: 8595126983976
Достапност: На залиха
3.590 ден. 2.990 ден.
Количина: Додади во кошничка

Должина на мерење 0,129-40m, ширина на лента 19mm, со магнет, автостоп, со закачалка за на ремен.

Loading...
Loading...
Loading...