Градинарска чешма, 1/2", месинг, EXTOL PREMIUM

-10% Градинарска чешма, 1/2", месинг, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8876060
EAN: 8595126961349
Достапност: На залиха
349 ден. 315 ден.
Количина: Додади во кошничка

Опис: Градинарска чешма, 1/2", материјал: месинг

Loading...
Loading...
Loading...