Фреза за метал, форма на шишарка, со заоблен врв 12x25mm, оска 6mm

Фреза за метал, форма на шишарка, со заоблен врв 12x25mm, оска 6mm
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8703755
EAN: 8595126985994
Достапност: На залиха
629 ден.
Количина: Додади во кошничка

EXTOL INDUSTRIAL фрезите  се изработени од високо квалитетен карбид волфрам и се погодни за брусење, и обработка на метални материјали како леано железо, челично леано железо, јаглероден челик, не'рѓосувачки челик и др до тврдина од 65HRC.

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Фреза за метал, форма на шишарка, со заоблен врв 12x25mm, оска 6mm?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...