LED рефлектор 2x2400lm, со постоље 168cm

-49% Нема Залиха LED рефлектор 2x2400lm, со постоље 168cm
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43283
EAN: 8595126983907
Достапност: Нема Залиха
7.790 ден. 3.990 ден.
Количина: Нема Залиха

Двоен LED рефлекторот може да се монтира на преносно постоље со рачка за носење, и исто така може да се монтира на телескопски статив со прилагодлива висина 64-168cm, со ротација од 360 ° Кабел 2,9m. Mоќност 2x30W, светлина 6300K, водоотпорна заштитa IP65, животен век на светилки 30000часови.

Loading...
Loading...
Loading...