Листови за мини бонсек за метал, 150mm, сет 10пар.

Листови за мини бонсек за метал, 150mm, сет 10пар.
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8812112
Достапност: На залиха
139 ден.
Количина: Додади во кошничка

Должина 150mm, калени 24 заби/25mm,  тврдост HRC 50. За мин бонсек 8812111 

Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Ве интересира нешто повеќе за Листови за мини бонсек за метал, 150mm, сет 10пар.?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:Loading...
Loading...
Loading...