Листови за мини бонсек за метал, 150mm, сет 10пар.

Листови за мини бонсек за метал, 150mm, сет 10пар.
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8812112
Достапност: На залиха
139 ден.
Количина: Додади во кошничка

Должина 150mm, калени 24 заби/25mm,  тврдост HRC 50. За мин бонсек 8812111 

Loading...
Loading...
Loading...