Лист за елек. сабјаста пила, 3ПАР, 150x19x1,2mm, HCS

Лист за елек. сабјаста пила, 3ПАР, 150x19x1,2mm, HCS
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8806103
EAN: 8595126984799
Достапност: На залиха
249 ден.
Количина: Додади во кошничка
Нема оценувања за овој производ.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Ве интересира нешто повеќе за Лист за елек. сабјаста пила, 3ПАР, 150x19x1,2mm, HCS?

Вашето Име:


Вашиот Email:


Поставете Прашање:

Внесете го кодот во полето подолу:



Loading...
Loading...
Loading...