Комплет за чистење / полирање за штрафилица 10 парчиња, со дијаметар 100мм, 3х3 видови

Комплет за чистење / полирање за штрафилица 10 парчиња, со дијаметар 100мм, 3х3 видови
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 904002
EAN: 8595126992220
Достапност: На залиха
499 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ
Абразивни исечоци може да се користат во работи за чистење на домаќинствата како што се миење и одржување на плочки, 
мијалници, кади, тоалети ... за отстранување на застоена нечистотија и маснотии од садови, керамика, подови и многу други 
површини или. за фино чистење / завршна обработка на исечоци од пена. 
Должината на носачот може да се продолжи за 150 mm со употреба на продолжение (кат. бр. 919404)
Loading...
Loading...
Loading...