БИТ ПЛОСНАТ ДВОЗАБ СД 6х25мм, КИТО Смарт

БИТ ПЛОСНАТ ДВОЗАБ СД 6х25мм, КИТО Смарт
Бренд: KITO
Код: 4810512
EAN: 8595126932189
Достапност: На залиха
40 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ

Јадрото на врвот е направено од челична класа S2 ( цврстина од 61-62 HRC),  јачина во опсегот (13,2-14,7 Nm).
Loading...
Loading...
Loading...