Ротирачка четка, Ф15см, EXTOL CRAFT

Ротирачка четка, Ф15см, EXTOL CRAFT
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 413201
EAN: 8595126971829
Достапност: На залиха
899 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ
содржи ротирачки четки управувани од млаз вода

ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: може да се користи со сите перачи по притисок за чистење на Extol, пречник на четката ⌀ 15см
максимален притисок на водата 70bar
Loading...
Loading...
Loading...