Резервно ноже за секач на плочки, 22x6x5mm, SK, FORTUM

Резервно ноже за секач на плочки, 22x6x5mm, SK,  FORTUM
Бренд: FORTUM
Код: 4770815
EAN: 8595126987912
Достапност: На залиха
590 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
За секаќ на плочки 4770816, 4770817,4770818, 4770819 (8841052-56)
технички параметри 22х6х5мм, материјал СК
дополнителен параметар
дијаметар на тркалото 22мм, дебелина 6мм, дијаметар на дупка 5мм, тркало за сечење со лежиште за попрецизно и полесно сечење,
изработено од волфрам карбид со површинска обработка со титаниум, што ја зголемува неговата цврстина и работен век.
Loading...
Loading...
Loading...