Работна светилка на полнење со магнет, 350lm, USB, COB LED, EXTOL LIGHT

Работна светилка на полнење со магнет, 350lm, USB, COB LED, EXTOL LIGHT
Бренд: EXTOL LIGHT
Код: 43139
EAN: 8595126992770
Достапност: На залиха
1.290 ден.
Количина: Додади во кошничка
Технички параметри:
COB LED, 2 режими на светлина: 100% -50%, време на осветлување: 3h-5h, должина на светилка 40cm, 
USB полнење 2,5 часа, Li-ion батерија 18650-3.6V, 2000mAh, LED животен век 100.000 часа, 
USB кабел - micro USB, тежина со батерија 220гр
Loading...
Loading...
Loading...