Електрични ножици за ребраст лим, 600W, EXTOL INDUSTRIAL

Електрични ножици за ребраст лим, 600W, EXTOL INDUSTRIAL
Бренд: EXTOL INDUSTRIAL
Код: 8797206
EAN: 8595126988124
Достапност: На залиха
7.690 ден.
Количина: Додади во кошничка
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ
напон / фреквенција 230 V / 50 Hz, потрошувачка на енергија 600 W, максимална дебелина лим (јаглероден челик) 1,6 мм (макс. 1,8 мм),
максимална дебелина лим (нерѓосувачки челик) 1,2 мм, максимална дебелина алуминиумски лим 4,0 мм,
максимална дебелина бакарна плоча 1,6 мм (макс. 1,8 мм),број на удари 2000 / мин, маса 1,6 кг
Loading...
Loading...
Loading...