Двостран камен за острење, 180x60x28mm, P400/P1000, EXTOL PREMIUM

Двостран камен за острење, 180x60x28mm, P400/P1000, EXTOL PREMIUM
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8855401
EAN: 8595126993838
Достапност: На залиха
799 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...