Држач за бит од SDS PLUS на 1/4 " со магнет, должина 65mm

Држач за бит од SDS PLUS на 1/4 " со магнет, должина 65mm
Бренд: FORTUM-KITO
Код: 4743300
EAN: 8595126992077
Достапност: На залиха
245 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...