Дијамантска круна за сечење стакло и керамика, O 6mm

Дијамантска круна за сечење стакло и керамика, O 6mm
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8801977
EAN: 8595126993654
Достапност: На залиха
129 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...