Подлога за брусење со велкро, за шмиргли со ф 125мм, полиуретан

Подлога за брусење со велкро, за шмиргли со ф 125мм, полиуретан
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8803502
EAN: 8595126988971
Достапност: На залиха
299 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...