Повеќенаменска пила за дрво и метал, со 2 парчиња ножеви 150мм

Повеќенаменска пила за дрво и метал, со 2 парчиња ножеви 150мм
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8806990
EAN: 8595126992022
Достапност: На залиха
549 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...