Градинарска ножица метална, 210mm, HCS

Градинарска ножица метална, 210mm, HCS
Бренд: EXTOL PREMIUM
Код: 8872134
EAN: 8595126993845
Достапност: На залиха
399 ден.
Количина: Додади во кошничка
Loading...
Loading...
Loading...