Острилка за нож и ножици, 115мм

Острилка за нож и ножици, 115мм
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 10620
EAN: 8595126926379
Достапност: На залиха
199 ден.
Количина: Додади во кошничка
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ

за брзо и безбедно острење на повеќето ножеви, ножици и други алатки за домаќинство наменети за рачно острење
Loading...
Loading...
Loading...