Степенасти бургии, 3 пар, ф 4-12/1mm, ф 4-20/2mm, ф 4-32/2mm

Степенасти бургии, 3 пар, ф 4-12/1mm, ф 4-20/2mm, ф 4-32/2mm
Бренд: EXTOL CRAFT
Код: 20092
EAN: 8595126957977
Достапност: На залиха
1.990 ден.
Количина: Додади во кошничка
КАРАКТЕРИСТИКИ
Степенести бургии се користат за дупчење кружни дупки во легирани и нелегирани челични плочи, цевки и профили до дебелина на ѕидот до 4 mm. 
Може да се користат и за дупчење на помеки материјали, на пример дрво, пластика и плексиглас. 
Loading...
Loading...
Loading...